Connect with us

Lıfestyle

Erkek Ceket Trendleri

Ceketsiz bir gardırop düşünülemez. Kıyafetlerinizi ön plana çıkaracak ve tarzınızı sergilemenize yardımcı olacak en trend parça şüphesiz ki cekettir. Giyimine kuşamına özen gösteren erkekler ve modaya ilgi duyanlar için geçtiğimiz yılının gözde erkek ceket trendlerini bir araya getirdik.

Yayınlandı

on

Kadife Ceketler

Erkek ceket denildiğinde akla ilk gelen modellerden biri olan kadife ceketler bu yıl oldukça popüler. Şıp bir pantolonun üzerine giyeceğiniz kadife bir ceket çevrenizde büyük yankı yaratacaktır. Tüm dikkatleri üzerinizde toplamak istiyorsanız, kadife ceketinizi spor ayakkabı ile kombin yaparak kullanabilirsiniz.

Deri Ceketler

Şık, pratik ve dayanıklı. Deri, diğer kumaşlar gibi solmaz, canlılığını yitirmez. Yıllar geçse de gardırobunuzda ne modasını ne de kalitesini kaybeder. Özellikle erkekler tarafından siyah ve kahverengi renklerinin tercih edildiği deri ceketler 2019 yılında da oldukça revaçta.

Kısa Ceketler

Sıkı ve ince bir vücut yapısına sahipseniz kısa ceket modelleri ilginizi çekebilir. Kısa formdaki bu ceketlerde kot, kadife veya deriyi tercih edebilirsiniz.

Oversize Ceketler

Sıradanlıktan ve dar kıyafetlerden sıkılıysanız oversize ceket modellerine bir göz atın. Sade renklerde (siyah, krem rengi) tasarlanan bu ceketlere gardırobunuzda yer ayırın. Bu ceketleri kombin yaparken dikkat etmeniz gereken ceketinizin genişliği ile pantolonunuzun genişliği ters orantılı olmalıdır.

 

Kruvaze Ceketler

Kruvaze düğmelerle gelen şıklık. Klasik, sade ve şık bir görünüm sunan kruvaze ceketler bu yıl yerini daha abartılı tasarımlara bırakıyor.

Gömlek Ceketler

Düzgün ve ince kumaşlarla tasarlanan gömlek ceketlerin denim modelleri de görmek mümkün. Geniş ve salaş pantolonların kombinlenmesiyle sıra dışı bir görünüm sunan gömlek ceketlere de gardırobunuzda yer açın.

Tüm bunların yanı sıra erkek ceket trendleri arasında sembolik baskıları, parlaklık ve ışıltıları da görmek mümkün. Ceketlere yapılan alışılmışın dışındaki tasarımlar, sokağı yeniden hareketlendiriyor fakat şıklık ve zarafetten asla ödün vermiyor.

Continue Reading
YORUM YAZIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir