Connect with us

Alışveriş

Yeni Yılda Yaşayan Evler

Koçtaş, evlerini yeni yıl dekorasyonu için hazırlamak isteyenlere ilham veren fikirler ve sevdiklerine hediye almak isteyenlere birçok alternatif sunuyor.

Yayınlandı

on

Yaşam alanları için tüm ihtiyaçları tek adreste buluşturan Koçtaş, yeni yılın çoğunlukla evlerde karşılanacağı bu sene, evleri yılbaşı kutlamalarına hazırlamak için güzel fikirler, keyifli yılbaşı sofraları hazırlamanın püf noktaları ve çeşit çeşit hediye önerilerini bir arada sunuyor.

Yeni yıl süslemelerinin vazgeçilmezi olan kırmızı, çam yeşili, gümüş ve altın sarısı gibi ikonik renklerle evlerde ışıl ışıl ve neşeli bir atmosfer yaratmak mümkün. Koçtaş, farklı ölçülerde yılbaşı ağaç seçeneklerinin yanı sıra iki farklı ölçü seneğiyle beyaz renk yılbaşı ağacını da tüketicileri ile buluşturuyor. Koçtaş uzmanları yılbaşı süslerini seçerken uyumlu renk ve tarzda alternatifler tercih edilmesini; süsleri ağaca yerleştirirken en alttaki süslerin boyutlarının daha büyük, üst kısımlardaki süslerin boyutlarının ise daha küçük olmasını öneriyor. Şık bir yılbaşı dekorasyonu yapmak isteyenler altın ve şampanya rengindeki farklı formda dekoratif süsleri tercih edebilir. Top formunun dışında yıldız, kar tanesi ve buz saçağı gibi formlar da yılbaşı dekorasyonunda öne çıkıyor.

Yanıp sönmesiyle yeni yıla bir nevi göz kırpan perili LED ışıklarını farklı alanlarda kullanarak yılbaşı dekorasyon süslemelerini evin her köşesine uygulamak mümkün. LED ışıkları evin bir duvarına asarak bir fotoğraf köşesi oluşturmak ya da küçük ve şeffaf bir vazonun içerisine kozalaklar yerleştirerek LED şerit ile süslemek isteyenler aradıkları her şeye Koçtaş’tan ulaşabilir. Koçtaş, yılbaşı süslerini evin duvarlarında ve yılbaşı sofrasında kullanmak isteyenler için de öneriler sunuyor.

Aile ve Arkadaşlara Alınabilecek Yılbaşı Hediyeleri Koçtaş’ta

Yeni yılda sevdiklerini ayrıcalıklı bir hediye ile mutlu etmek isteyenler, farklı bütçelere uygun yılbaşı hediye alternatiflerini Koçtaş’ta bulabilir. Dekorasyon meraklıları, doğada huzur bulanlar, tadilat benim işim diyenler, bahçe işlerini sevenler, oyun severler, mutfakta vakit geçirmekten keyif alanlar ve minikler için yüzlerce hediye önerisi Koçtaş’ta…

Evlerde yılbaşı kutlamaları ve çocuklarıyla eğlenceli vakit geçirmek isteyenlere aktivite önerileri, yılbaşı menüsüne özel tarifler ve çok daha fazlası için Yaşayan Evler BLOG ziyaret edilebilir.

Continue Reading
YORUM YAZIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir