Connect with us

Turizm

Hilton Istanbul Maslak’tan 5 yıldızlı aşk portresi

Sanatı birçok yönden desteklediği bilinen Hilton Istanbul Maslak, bu Sevgililer Günü’nde de misafirlerine sevgiyi sanata dönüştürme fırsatı sunuyor. Masterpiece iş birliği ile Sevgililer Günü’ne özel konaklamalarda heykel veya 5 yıldızlı aşk portresi resim kiti ile otel, hem çiftlere hem de sanat aşıklarına keyifli zaman geçirme olanağı sunuyor.

Yayınlandı

on

Hilton İstanbul Maslak, 2021’in Sevgililer Günü’nde çiftlere kahvaltı ve akşam yemeği dahil özel bir konaklama teklifi sunuyor. İstanbul’un modern mimari geçiş sürecine tanıklık etmiş bir yapıya sahip Hilton İstanbul Maslak, şehirdeki eşsiz konumu ve misafir memnuniyetine odaklı hizmet anlayışının yanı sıra, aldığı önlemler güvencesinde Sevgililer Günü’nde de tüm misafirlerine gönül rahatlığıyla konaklama imkanı sağlıyor.

 

Evinizin konforu Hilton İstanbul Maslak’ta

 

Her biri Serta Suite Dreams Beds® ayrıcalığı ile özel tasarlanmış, stili ile dikkat çeken geniş oda ve süitlerin yanı sıra, tamamı işlevsel tasarımları ve enfes şehir manzaralarıyla dikkat çeken ferah ve geniş odalarda, gerçek konforu yaşamaya hazır olun.

 

Ona, aşkı hediye edin

Masterpiece iş birliği ile 14 Şubat Pa

zar günü konaklayan tüm misafirleri için, heykel yapımı veya 5 yıldızlı aşk portresi resim kiti hediye etmeye hazırlanan Hilton Istanbul Maslak, misafirlerine sevgiyi sanata dönüştürme fırsatı sunuyor. Sanat kitinde yer alan ürünlerle hazırlayacağınız eserler ile sevdiklerinize kendi ellerinizle hazırladığınız sanat eserlerini hediye edebilirsiniz.

Hilton CleanStay ile hijyen güvencesi

Tüm faaliyetlerini, misafirlerini gönül rahatlığı ile ağırlamak adına yeniden planlayan Hilton oteli, uyguladığı temizlik ve hijyen yöntemlerini, Hilton CleanStay Programı ile en üst düzeye taşıyor. Digital Check-in uygulaması ile misafirlerine 24 saat öncesinden oda seçimi ile konaklamasını kişiselleştirme imkanı sunan Hilton Istanbul Maslak’ın teması en aza indirmek adına bir diğer uygulaması da, dijital anahtar. Misafirler oda anahtarları için gerekli olan kare kodu telefonlarına indirmeleri durumunda, odalarına giriş işlemlerini temassız bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

 

En romantik akşam yemeği

Türkiye’nin ve İstanbul’un en iyi lüks otellerinin mutfaklarını yönetmiş Baş Aşçı Arif Kemal Doğan tarafından oluşturulan ve gurmelerin vazgeçilmez adresi Zaxi Restaurant’ın birbirinden enfes lezzetlerine hayran kalacaksınız. Ayrıca, DinneRReady adında özel bir teklif sunan otel, 3 aşamalı gurme lezzetlerden oluşan bir akşam yemeği menüsü hazırladı. Hilton Istanbul Maslak çiftlere özel hazırlanan odaları, 2 kişilik kahvaltı ve 3 aşamalı akşam yemeği menüsü dahil cazip fiyatlarıyla misafirlerini bekliyor. Hilton Istanbul Maslak ekibi, alışık olunan Hilton misafirperverliği ile yeni normalde de misafirlerini keyifle ağırlamaya devam ediyor.

Continue Reading
YORUM YAZIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir