Connect with us

Eğitim

“Influencer Academy” programı başlıyor

Turizm sektörü oyuncularından Tatilsepeti’nin, influencer olmayı arzu edenlere sunduğu “Influencer Academy” programı 8 Mart’ta başlıyor.

Yayınlandı

on

Sektörün deneyimli oyuncularından Tatilsepeti’nin, sektörde bir ilke ev sahipliği yaptığı “Influencer Academy” programı 8 Mart haftası başlıyor. Düzenlediği program ile seyahat etmeyi sevip kendini fotoğrafçılık, video ve blog yazarlığı gibi alanlarda yetiştirmek isteyenlere Mayıs ayı sonuna kadar sürecek bir eğitim sunan Tatilsepeti’nin başvuru sayfasına https://blog.tatilsepeti.com/influencer-academy/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

İletişim ve sosyal medya dünyası konusunda uzman farklı konuşmacıların, online ders anlatımları ile teori dersleri vereceği ve tecrübelerini aktaracağı Influencer Academy’de, katılımcılar, farklı ödev ve sınavlara tabii tutulacak. Bu sınavlar sonucunda en başarılı olan 4 kişi, her ay konaklama ve ulaşım masrafları Tatilsepeti tarafından karşılanacak sürpriz rotalara seyahat ederek oluşturacağı içerikler ile teoride öğrendiği bilgileri pratiğe dökme fırsatı bulacak. Mayıs ayı sonuna kadar sürecek eğitimi en başarılı şekilde tamamlayarak jüri tarafından seçilen 3 kişi, eğitim sonunda “Tatilsepeti Influencer”ı olmaya hakkı kazanacak.

Continue Reading
YORUM YAZIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir