Connect with us

Turizm

Hilton Istanbul Maslak’tan meslek okullarına destek

Maslak’ta konumlanan Hilton oteli, Sarıyer bölgesindeki meslek okullarında çalışan meslek öğretmenleri için, iki günlük bir “Bilgi Güncelleme Semineri” düzenledi.

Yayınlandı

on

Hilton Istanbul Maslak, “Biz, bizim için çalışanlar için çalışıyoruz” ilkesine uygun olarak; iş gücü yetiştirme konusunda büyük çabalar harcayan öğretmenler için Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile yepyeni bir proje başlattı.

 

Sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemle adından söz ettiren Hilton Istanbul Maslak, imzalanan protokol kapsamında Sarıyer bölgesinde yer alan meslek okullarında çalışan; öncelikli meslek öğretmenleri olmak üzere, tüm katılımcı meslek lisesi öğretmenleri için iki günlük bir “Bilgi Güncellemesi” semineri düzenledi.

 

Katılımcılara bölüm yöneticileri ile tanışma ve bir günlerini o böl

ümlerde yönetici olarak deneyimleme fırsatı sunan programda, aynı zamanda iş geliştirme, insan kaynakları, satın alma, finans, teknik, güvenlik, mutfak, karşılama, ağırlama ve uğurlama hizmetleri de detaylı olarak konuşuldu.

 

Perşembe ve Cuma günleri organize edilen seminerin, değişik gruplar ve okullar ile gelecek dönemde de sürdürülmesi planlanıyor

Continue Reading
YORUM YAZIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir